• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

اهمیت شمع آرایی در مجالس عروسی

13 بهمن ، 1399
تشریفات ژینوس
0 کامنت

امروزه تعداد افرادی که علاقمند به شمع آرایی در مجالس و محافل خود هستند هر روز بیشتر و بیشتر می شود. شمع آرایی مجالس عروسی یکی از درخواست های زوجین جوان برای مراسمشان است. شمع آرایی مجالس اغلب توسط مجموعه های تشریفاتی انجام می شود. شمع آرایی اکثرا با گل آرایی همراه است. در منوهای تشریفات مجالس معمولا انواع مدل های شمع آرایی با قیمت های متفاوت وجود دارد و عروس و دامادها بنا به بودجه خود یکی را انتخاب می کنند. 

شمع آرایی مراسم عروسی

شمع آرایی مجالس 

شمع آرایی مجالس به آراستن و تزیین مکانی که به وسیله شمع انجام می شود، گفته می شود. امروزه هنر شمع آرایی یکی از محبوب ترین هنرهای پولساز است. شمع آرایی هنری است که هم در مراسم شادی مورد استفاده قرار میگیرد هم غم. شمع از گذشته تا به امروز نماد گرما و روشنایی است و به همین دلیل است که از قدیم مورد استفاده قرار میگرفت و امروزه بسیار مورد توجه قرار دارد. در بازار می توان انواع شمع در رنگ و سایزهای مختلف را پیدا کرد اما نحوه چیدن آنها و همچنین ایجاد تناسب بین شمع ها و نوع مراسم به هنر شمع آرایی نیاز دارد. شمع آرایی در مراسم های مختلف متفاوت است. مثلا شمع آرایی تولد با شمع آرایی مراسم عروسی و یا شمع آرایی مراسم عزا با هم متفاوت است.  در مراسم عروسی از شمع های رنگی و اکلیل دارد به همراه گل آرایی رنگی و زیبا مورد استفاده قرار میگیرد. اما شمع آرایی مراسم عزا از شمع سیاه و اغلب ساده است. اغلب تیم تشریفات مجالس که در شمع آرایی تخصص دارند وظیفه شمع آرایی مجالس را بر عهده دارند.

اهمیت شمع آرایی مجالس عروسی

برگزاری مراسم عروسی زیبا و متفاوت، امروزه دغدغه بسیاری از جوانانی ست که در آستانه ازدواج قرار دارند. تزیینات در محافل عروسی و دکورهای زیبا می تواند باعث زیباتر شدن و متفاوت تر شدن مراسم عروسی گردد. استفاد از شمع آرایی مناسب و هنری می تواند به تنهایی به این دغدغه جوانان پایان دهد. استفاده از شمع آرایی در تزیینات و دکور میتواند به زیباتر شدن مجالس کمک ویژه ای نماید. یکی از مکانهایی که در مراسم عروسی باید شمع آرایی و تزیینات متفاوت داشته باشد جایگاه عروس و داماد است. محل ورود عروس و داماد نیز بسیار مناسب برای شمع آرایی است. استفاده از انواع چیدمان در منو های تشریفاتی می تواند به شما و مجموعه تشریفات ژینوس کمک کند تا شما را در جهت رسیدن به اهدافتان یاری رساند. شمع آرایی در اتاق عقد یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد.شمع آرایی سفره عقد می تواند به مراسم عقد شما زیبایی و جلوه و درخشندگی دهد. قرار دادن شمعدانهای لوکس با شمع های زیبا بر روی میزهای پذیرایی مهمانان باعث می شود که صرف غذا برای مهمانان لذت بخش تر باشد.

قیمت شمع آرایی مجالس

قیمت شمع آرایی مجالس به اندازه و تعداد شمع های استفاده شدن در شمع آرایی، مدل و جنس آنها و نوع شمع آرایی بستگی دارد. خوشبختانه شمع آرایی مجالس هزینه زیادی برای عروس و دامادها ندارد. اما بسیار به زیبایی مراسم کمک میکند و به یک مراسم زیبا و رمانتیک، عاشقانه و زیبا کمک می کند. شمع آرایی همچنان به زیبایی فیلم عروسی و عکس های عروسی کمک می کند . معمولا در مجموعه های تشریفاتی استفاده از هنر شمع آرایی به همراه گل آرایی مجالس با گل های طبیعی انجام می شود. همچنین عروس و دامادها می توانند از شمع آرایی با گل آرایی با گل های مصنوعی انجام دهند که به حذف زیادی از هزینه کمک می کند.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی