• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

تاج عروس باید از چه ویژگی هایی بهره مند باشد؟

16 بهمن ، 1399
تشریفات ژینوس
0 کامنت

از جمله روزهای مهم هر فردی، شب عروسی اوست و سعی بر این دارند که این شب را به بهترین شکل برگزار کنند. تاج عروس از جمله مواردی است که به زیبایی و جلوه گری عروس خانم کمک می کند و اگر تاج عروس درست انتخاب نشود این امکان وجود دارد که بهترین شب خود را با نگرانی پشت سر بگذارید.

تاج عروسی مرواریدی و سنگی _ تشریفات ژینوس

انواع تاج عروس

تاج عروس بر دو اساس انتخاب می شود، اول سلیقه فرد و دوم نظر آرایشگر که باید با توجه به لباس و نوع آرایشتان انتخاب کنید. در اینجا به ذکر انواع مدل های تاج عروسی می پردازیم
1.تاج عروس مزین به گل های طبیعی
2. تاج عروس مدل هدبندی مزین شده به سنگ و مروارید
3.تاج عروس بلند و کشیده

انتخاب تاج عروس

در زمان انتخاب تاج عروس، حتما باید به نکات زیر توجه کنید.
طرح لباس: لباس عروس اگر دارای طرح شلوغ باشد و لباس مزین به گلهای دانتل و سنگ های زینتی باشد، باید در انتخاب تاج عروس دقت کنید. تاجی که باید انتخاب کنید باید تاجی ساده باشد. در صورتی که لباس عروس شما ساده باشد باید از تاج های پر زرق و برق استفاده کنید.
فرم و زاویه صورت: اگر چهره شما و فرم صورت شما کشیده باشد باید از تاج های هد مانند استفاده کنید. اما اگر چهره و فرم صورت شما گرد باشد باید حتما از تاج های کشیده استفاده کنید.
مشاوره با آرایشگر : حتما دقت کنید قبل از انتخاب تاج عروس با آرایشگر خود صحبت کنید و مناسب با آرایشتان تاج عروس خود را انتخاب کنید.
توجه به قد: در انتخاب تاج عروسی باید حتما به قد عروس و اختلاف قد عروس با داماد توجه کنید. اگر شما از قد بلندی برخوردار هستید، سعی کنید از تاج های با ارتفاع کم و مدل هایی که بر روی پیشانی قرار میگیرد استفاده کنید. اما اگر قد کوتاهی دارید، باید از تاج هایی که ارتفاع بیشتری دارند استفاده کنید. اگ با آقای داماد هم قد هستید تاج های بلند صلا گزینه مناسبی نیست.

فصل برگزاری عروسی

اگر انتخاب شما در انواع تاج عروس مدل تاج عروس مزین به گل های طبیعی است باید حتما به فصل برگزاری مراسم خود توجه کنید. به این دلیل که معمولا در فصل گرما گل های طبیعی و زیبا، طراوت و تازگی خود را از دست می دهند و پژمرده می شوند. پس حتما دقت کنید در فصل گرما از تاج های با گل های طبیعی استفاده نکنید.

خرید تاج عروسی

در خرید تاج عروسی اصلا عجله نکنید و تاج خود را جزء آخرین خریدهای خود قرار دهید. بعد از اینکه لباس عروس خود را انتخاب کرید و وقت آرایشگاه گرفتید بعد از آن با توجه به لباس و آرایش خود تاج عروسی خود را خریداری نمایید. خیلی از عروس خانم ها تاج عروس خود و دسته گل عروس را با هم ست می کنند.

 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی