• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

در تشریفات عروسی چه مواردی باید رعایت شود

19 بهمن ، 1399
تشریفات ژینوس
0 کامنت

جشن عروسی از مراسم های دیرین ایرانیان است. این جشن زیبا و با اهمیت نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد. سفره عقد، انتخاب باغ عروسی مناسب، نحوه پذیرایی و موسیقی از جمله مهمترین موارد برنامه ریزی تشریفات عروسی است. 

باغ عروسی _ تشریفات ژینوس

باغ عروسی

انتخاب باغ عروسی یا تالار عروسی از جمله موارد مهم جشن عروسی است. یک مجموعه تشریفاتی مانند تشریفات ژینوس با در اختیار داشتن باغ تالارهای متعدد و متناسب این نیاز زوج ها را مرتفع کرده است تا زوج ها بنا به سلیقه ی خود بتوانند باغ مورد نظر خود را پیدا کنند. دیزاین باغ تالارها بنا به فصل های مختلف انجام میپذیرد.

سفره عقد

سفره عقد از بخش های بسیار مهم مراسم عروسی بین ایرانیان است. مجموعه های تشریفاتی معمولا سفره های عقد متفاوتی را در اختیار دارند که حق انتخاب خوبی در اختیار زوجین قرار میدهد. از جمله مواردی که در دیزاین سفره های عقد باید بر روی آنها فکر کرد، رنگبندی، طراحی و تمهای متفاوت است. اما زوجین می توانند بنا به سلیقه ی خود سفره عقد خود را طراحی و انتخاب نمایند.

تزیینات جایگاه عروس

تزیینات جایگاه عروس از جمله بخش های مهم و اساسی در تالارها و باغ های عروسی است. چرا که بخش اعظم عکس ها و فیلمبرداری های عروسی در این محل صورت می پذیرد و نقش بسیار مهمی در انتخاب تشریفات عروسی دارد. تزیینات جایگاه عروس نیز می تواند بنا به انتخاب زوجین انجام شود.
اما اگر به دنبال ایده های ناب و بهتری هستید مجموعه تشریفات ژینوس می تواند شما را با پیشنهادهای خود شگفت زده کند. از جمله مواردی که در تزیینات جایگاه عروس و داماد باید به آن اهمیت داد، تزیینات و ست بودن جایگاه با لباس عروس و نیز نوع پوشش عروس و داماد است.

جایگاه عروس و داماد _ تشریفات ژینوس

پذیرایی مجالس

پذیرایی از مهمانها بخشی بسیار مهم در پذیرایی مجالس و خدمات مجالس است و جزء وظایف اصلی مجموعه های تشریفاتی است که نقشی اساسی در بالا بودن کیفیت مجالس عروسی دارد که این از وظایف مجموعه های تشریفاتی است. پذیرایی از مهمانها در لحظه ورود تا شام از جمله موارد مهم پذیرایی مجالس است که توسط زوجین و با توجه به خواسته و توان مالی زوجین انتخاب می شود.

استفاده از تجربیات یک مجموعه تشریفاتی، خیال عروس و دامادها را در شب عروسی راحت می کند. مجموعه تشریفات ما این افتخار را دارد که در بحث پذیرایی همواره بهترین کیفیت را به نمایش بگذارد و سهم کوچکی در بهتر شدن جشن ها عروسی زوجین ایفا کند.

موسیقی

موسیقی بخش بسیار مهمی در مراسم عروسی است. موسیقی خوب می تواند باعث گرمتر و باشکوه تر بودن جشن عروسی باشد و برعکس آن نیز صادق است. یک موسیقی بد می تواند خاطره بدی از یک جشن خوب را باقی بگذارد. معمولا مجموعه های تشریفاتی با گروه های موسیقی بسیاری در ارتباط هستند. زوجین می توانند با خاطری آسوده شب مهم و فراموش نشدن خود را سپری کنند.

چیدمان مجالس

معمولا در برگزاری مراسم عروسی، چیدمان مجالس باعث جلوه نمودن بیشتر تشریفات عروسی می گردد. چیدمان شامل گل آرایی مجالس، میوه آرایی، چینش میز و صندلی ها و تزیین ورودی باغ عروسی ست.

گل آرایی مجالس عروسی

گلها نقشی اساسی در طراوت بخشیدن به جشن های عروسی دارند. از گل ها می توان در تزیین بخش های مختلف باغ استفاده کرد. از ورودی باغ تا جایگاه عروس و داماد و همچنینی بر روی میزهای پذیرایی. استفاده از گل های طبیعی در کنار تزیینات دیگر مانند شمع آرایی مجلس و حریر آرایی و … جلوه زیبایی به مجالس عروسی می دهد. 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی