• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

دسته گل عروس

دسته گل عروس و برترین مدل های دسته گل برای عروس را بیشتر بشناسید

دسته گل عروس یکی از موارد بسیار مهم و لازم برای عروس در روز جشن به شمار می رود. انتخاب دسته گل مناسب برای عروس از مهمترین دغدغه های قبل از عروسی می باشد که می توان با دقت در رنگ و مدل گل بهترین نمونه های دسته گل عروس را پیدا کرد. باید در نظر داشته باشید که دسته گل به وقار و زیبایی عروس می افزاید و بخش مهمی از ظاهر عروس را تشکیل می دهد. باید بدانید که دسته گل عروس را خود عروس و داماد با توجه به سلیقه شخصی و مقدار هزینه ای که برای این کار کنار گذاشته اند انتخاب می کنند.

دسته گل در دست عروس از دیرباز رسم بسیار زیبایی بوده که در اکثر کشورها و فرهنگ ها استفاده می شده و نماد عشق و محبت و خوش اقبالی است. همه افراد در روز عروسی برای زوج آرزوی خوشبختی و خوش یمنی می کنند که این آرزو را دسته گل عروس به وضوح بیان می کند. به صورت کلی دسته گل عروس نشانه انتقال عشق و محبت بین زوجین بوده و نمادی از خوشبختی و خوش یمنی را برای زندگی آنان به ارمغان می آورد.

امروزه دسته گل های بسیار متفاوت و مدرنی به چشم می خورد که البته بهتر است دسته گل کلاسیک و ساده ای را انتخاب نمایید تا در آینده وقتی به عکس ها و فیلم عروسی خود می نگرید احساس پشیمانی نداشته باشید. رنگ های بسیار زیادی هستند که می توانید با توجه به سیلقه شخصی خود بهترین دسته گل را برای خود انتخاب کرده و سفارش دهید. بهتر است مدل مشخصی را از قبل زیر نظر داشته و از قبل با موسسه تشریفات و خدمات مجالس و یا گل فروشی که می خواهید ماشین عروس و دسته گل عروس را به آنجا سفارش دهید هماهنگی های لازم را انجام دهید، چرا که دسته گل یکی از مواردی است که در روز عروسی می بایست تحویل بگیرید و چنانچه مدل خاصی مد نظر نداشته باشید و یا یک گل فروشی که از قبل کارهای آن را ندیده اید بخواهد برایتان آماده کند، همان چیزی که می خواهید نشود و دسته گل مناسبی را تحویل نگیرید. بنابراین بهتر است از قبل به فکر این مورد بوده و با دقت زیادی محلی مناسب را برای سفارش بیابید.

دسته گل عروس می تواند با ترکیب لباس عروس، کفش، رنگ کراوات یا پاپیون داماد، رنگ آرایش و یا اکسسوری هایی که عروس قرار است استفاده کند متناسب بوده و رنگ و مدل گل ها بر اساس آنها انتخاب شود. همچنین فصلی که مراسم شما در آن می باشد نیز تاثیر بسزایی روی انتخاب مدل و رنگ دسته گل عروس دارد. محل برگزاری مراسم و شرایط جوی منطقه نیز می تواند یکی از مهمترین گزینه ها برای انتخاب دسته گل به شمار برود.

چنانچه جشن عروسی شما دارای تم خاصی است می توانید دسته گل خود را با آن تم ست کرده و یک هارمونی زیبا را به نمایش بگذارید. بهتر است بدانید اگر علاقه دارید در جیب بالای کت داماد نیز گل بگذارید، بهتر است از نمونه و رنگ گلی باشد که در دسته گل عروس وجود دارد. نا هماهنگی بین گل جیب داماد با دسته گل عروس ترکیب ناخوشایندی را ایجاد می کند که ممکن است به جای زیبایی بخشیدن، از زیبایی و شیک بودن عروس و داماد بکاهد.

چنانچه در انتخاب نوع گل با مشکل مواجه شدید، می توانید از کسی که قرار است برایتان دسته گل را آماده کند مشورت بگیرید، آنها با توجه به فصل و موقعیت جغرافیایی و همچنین رنگ هایی که قرار است عروس و داماد در مراسم استفاده کنند بهترین پیشنهاد ها را ارائه می دهند. توجه داشته باشید هر گلی دارای نشانه ایست که بهتر است قبل از انتخاب حتماً در مورد آنها اطلاعات کافی داشته باشید تا انتخاب شما بهترین باشد و پیام عشق و علاقه را برای همراهان داشته باشد.