• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

گل آرایی مجالس

گل آرایی مراسم را به بهترین شکل ممکن داشته باشید

گل آرایی امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین مواردی است که در هر مراسم و مجالسی استفاده می شود و باعث زیبایی بیشتر و بهتر مراسم شما خواهد شد. بخش جدانشدنی طراحی و چیدمان مراسم گل آرایی به شمار می رود. حتی در مهمانی های ویژه که در خانه نیز برگزار می شوند، گل آرایی می تواند باعث خاص شدن مراسم شما شود. البته قابل ذکر است که برای مراسم های خصوصی گل آرایی معمولی و شخصی قابل استفاده است ولیکن برای مراسم های بزرگ همانند عروسی، نامزدی، عقد و دیگر مراسم های ویژه باید تیم حرفه ای و خوش ذوق و سلیقه این کار را انجام دهند تا به بهترین صورت انجام گیرد. گل آرایی همراه با شمع آرایی مجالس می تواند راهی برای جذابیت بینهایت و رویایی کردن فضا و در عین حال ساده ترین روش برای داشتن مراسم لوکس. آموزش گل آرایی شاید به نظر خیلی از افراد کار بی فایده و یا کسل کننده ای باشد ولیکن برای تیم تشریفاتی یکی از پایه ای ترین کارها به شمار می رود. آموزش دیدن به صورت حرفه ای و خاص در بهترین و به روز ترین موسسات آموزشی از ما تیم حرفه ای و کادری مجرب ساخته که می توانیم بهترین و ویژه ترین گل آرایی مراسم را با کمترین هزینه ممکن برای شما انجام دهیم.

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد به سبک مدرن بسیار کاربردی است و امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. تزئین و چیدمان جایگاه عروس و داماد با گل های طبیعی و ادغام با شمع آرایی نه تنها زیبایی و شکوه خاصی به مراسم می دهد بلکه تاثیر بیشتری بر مهمانان می گذارد. گل آرایی مدرن جایگاه عروس و داماد با تور، ساتن، شمع و لوسترهای تزئینی بسیار زیبا می باشد و در دنیای امروز ما کاربرد فراوانی پیدا کرده است. تاثیر بسیار زیاد جایگاه عروس و داماد به این دلیل است که اکثر عکس ها و فیلم های یادگاری در این قسمت گرفته می شوند.

گل آرایی سالن و فضای عروسی

گل آرایی محیطی که در آن مراسم برگزار می شود به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد! اینکه محیط بسته یا باز باشد، فصل برگزاری مجلس، سلیقه شخصی عروس و داماد، مقدار بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته شده است و مدل و رنگ گل آرایی که انتخاب می کنند.