• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

ورودی عروس و داماد

ورودی عروس و داماد و مهمانان

بدون شک یکی از مهمترین و اصلی ترین قسمت های تزئینات جشن عروسی طراحی و چیدمان ورودی مهمانان و عروس و داماد است. اهمیت چیدمان و دیزاین ورودی به این دلیل است که اولین چیزی که به چشم مهمانان می خورد به حساب می آید، و دیگر دلیل آن این است که هنگام ورود عروس و داماد تمام نگاه ها به سمت آنهاست و برای فیلمبرداری و عکاسی مهمترین قسمت به شمار می رود. بنابراین باید به نحوی طراحی شود که نگاه ها را خیره کرده و حس بسیار خوب و مثبتی به مهمانان بدهد. از دیگر دلایل مهم بودن این قسمت به این خاطر است که بیشتر عکس های عروسی و فیلم ها از ورودی مهمانان و مسیر ویژه ورود عروس و داماد گرفته می شوند و به یادگار می مانند. طراحی و تزئینات مراسم شما به سلیقه شما و همچنین تجربیات و مهارت کادر تشریفات بستگی دارد، به همین دلیل است که همواره توصیه می شود که دفاتر خدمات مجالس مجرب و حرفه ای را برای خود انتخاب نمایید. تزئینات ورودی مهمانان و عروس و داماد می تواند طیف گسترده ای داشته باشد! می توان از گل آرایی حرفه ای و فوق العاده زیبا استفاده کرد، می توان از حریر آرایی با رنگ های خاص و ویژه استفاده نمود و یا از شمع آرایی و ریسه های نور استفاده کرد تا مسیری رویایی و بینهایت زیبا را داشته باشید. همه موارد ذکر شده را می توان با توجه به سلیقه و بودجه مورد نظرتان انتخاب کرده تا بهترین خاطره را در ذهن خود و مهمانانتان ثبت نمایید.

مدل ها و طراحی های به روز و مدرن می تواند بهترین انتخاب برای زوج های جوان باشد چرا که با توجه به مد روز و همچنین وسایل ساده قابل اجرا می باشند. باید در نظر داشته باشید که مدل انتخابی شما منحصر به فرد و بسیار شیک باشد و تنها مد روز مد نظرتان نباشد چرا که در آن صورت می توان همانند طراحی ورودی شما در هر مراسمی داشت و تکراری شود. سبک و مدل عروسی و محل برگزاری مراسم شما رابطه مستقیمی با متریال و نوع طراحی ورودی خواهد داشت. به عنوان مثال ورودی باغ عروسی در فصل بهار با ورودی تالار عروسی در زمستان بسیار باید متفاوت باشد و از مواد و ابزار متفاوتی نیز استفاده می شود.

امروزه برگزاری مجالس در محیط های باز طرفداران بسیاری پیدا کرده است، بنابراین باید ورودی انتخابی شما متناسب با فضا و صدالبته متناسب با چیدمان سالن و محیط باشد. برای مثال هنگامی که از چیدمان و وسایل کلاسیک در سالن استفاده می کنید هرگز نباید ورودی طرح و سبک روستیک (طراحی با چوب و فانوس و شمع) داشته باشید چرا که این ناهمخوانی می تواند تاثیر بسیار بدی در ذهن گذاشته و مهمانان را ناراضی کند.

بنابراین برای ورودی می بایست حتی به نکات ریز و پیش پا افتاده نیز دقت کرد تا بهترین تاثیر را در ذهن ها بگذارد و به زیبایی مراسم بیشترین کمک را بکند.