• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

حریر آرایی مراسم

با حریر آرایی مراسم عروسی خود را شگفت انگیز نمایید

حریر نوعی پارچه نازک و نرم است که در رنگ های متفاوتی در بازار وجود دارد، امروزه از پارچه حریر برای طراحی استفاده های بسیاری می شود. حریر آرایی به تازگی جزو طراحی مراسم شده است که زیبایی فراوانی و شکوه بسیاری به مراسم می بخشد. استفاده از حریر در چیدمان و طراحی مجالس حالت رویایی و شگفت انگیزی را به مراسم می دهد.

یکی از دغدغه های مهم عروس و داماد برای برگزاری مراسم عروسی زیبایی و طراحی خاص محیط عروسی به شمار می رود. حریر آرایی به دلیل قیمت مناسبی که دارد و زیبایی بیش از اندازه ای که مراسم می بخشد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. از حریر آرایی می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد. بسته به سلیقه و خلاقیت زوج جوان و البته پیشنهاد کاربردی تشریفات عروسی از حریر می توان در جاهای مختلفی استفاده کرد.

حریر آرایی مسیر ورودی

یکی از بهترین و مناسب ترین انواع حریر آرایی مجالس استفاده از سقف های کاذب تزیین شده با گل و حریر است که معمولاً روی سقف های چوبی نصب می شوند که ارتفاع و عرض آنها بسته به محیط و مسیر ورودی دارد. این کار باعث می شود مهمانان و حتی عروس و داماد از بدو ورود تحت تاثیر زیبایی و شکوه بسیار زیاد مسیر ورودی قرار بگیرند و از تمام مراسم نهایت لذت را ببرند. باید توجه داشته باشید که مسیر ورودی هم جزوی از مراسم است و می بایست از رنگ های متناسب با باقی چیدمان و طراحی سالن ها استفاده نمود.

حریر آرایی ویژه جایگاه عروس و داماد

از دیگر موارد مهم برای تزیین در مراسم عروسی می توان به جایگاه عروس و داماد اشاره کرد که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی عکس ها و فیلم های عروسی و همچنین تاثیر مستقیمی بر روی نظر مهمانان از مراسم خواهد داشت. برای تزیینات جایگاه عروس و داماد از موارد متعدد و بسیاری استفاده می شود که یکی از آنها حریر آرایی می باشد. برای تزیین جایگاه عروس و داماد بیشتر از حریر و گل های سفید و یا رنگ های روشن استفاده می شود. از حریرهای بلند با طاق های گل استفاده می شود که نمایی فوق العاده رویایی را به عروسی می بخشد.

حریر آرایی ویژه سفره عقد

امروزه تنوع در سفره عقد بسیار زیاد دیده می شود و یکی از خاص ترین آنها سفره عقدی است که در فضای باز باشد. به هر حال هرکدام از سفره های عقد نیاز به تزیینات ویژه ای دارد که آن را خاص تر کند. حریر آرایی در تزئین سفره عقد ایده ای خاص و پرطرفدار به شمار می رود. استفاده از حریر در کنار شمع و گل نمایی رویایی و با شکوه را ایجاد می کند که زوج های جوان آن را برای عروسی خود می خواهند و حالتی رمانتیک را ایجاد می کند.
ایده استفاده از گل آرایی، شمع آرایی و حریر آرایی در مراسم عروسی آن را بسیار لوکس جلوه می دهد بنابراین چنانچه مراسم خاصی را در پیش دارید می توانید از حریر آرایی استفاده نمایید.

حریر آرایی  حریر آرایی مجالس  حریرآرایی مراسم  حریر آرایی مسیر ورودی  حریر آرایی سفره عقد  حریر آرایی جایگاه عروس و داماد  حریر آرایی و گل آرایی  حریر آرایی مراسم عروسی  حریر آرایی عروسی  حریر آرایی جایگاه عروس و داماد  حریر آرایی مجالس