• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

آتش بازی مراسم

آتش بازی در مراسم چگونه باید باشد

امروزه استفاده از نورپردازی های مدرن و آتش بازی در مراسم های متفاوت، اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. به دلیل زیبایی بخشیدن و همچنین شکوه بخشیدن به مجالس طرفداران بسیاری پیدا کرده است. موسسات تشریفاتی این روزها در تمامی منوهای خود حداقل یک بخش آتش بازی را گنجانده اند تا تصاویر رویایی بسیار خوبی را برای خود به جای بگذارند.
زوج های جوانی که به دنبال مراسم رویایی و خاصی هستند باید به این نکته توجه کنند که از آتش بازی می توانند استفاده نمایند تا مهمترین شب زندگیشان را به بهترین شکل برگزار کنند. شما می توانید متناسب با بودجه و سلیقه خود در بین برنامه های مختلف آتش بازی، بهترین انتخاب را داشته باشید و از مراسم خود نهایت لذت را ببرید.
تصور عده ای این است که برای استفاده از نوافشان ها می توان از چند آبشار نور استفاده کرد، این در حالی است که آتش بازی اگر به دست افراد حرفه ای و کار بلد انجام نشود ممکن است باعث خطراتی شود و نیز ممکن است به خوبی و آنطور که می خواهید پیش نرود. بنابراین انتخاب یک موسسه تشریفاتی حرفه ای یک کار بسیار مهم به شمار می رود تا بتواند بهترین و مهیج ترین آتش بازی را برای شما فراهم کند.
آتش بازی به دلیل استفاده زیاد امروزه دارای تنوع بسیار زیادی است که قصد داریم با آنها آشنا شویم.

آتش بازی گرم: آتش بازی های گرم به دلیل ایجاد دود بسیار زیاد و یا احتمال پرتاب ذرات آتشی می بایست در فضای باز انجام شود. در این مدل آتش بازی از آبشارهای به خصوصی استفاده می شود که جذابیت بسیار زیادی دارند و فضا را رویایی می کند. نکته قابل توجه این است که آتش بازی های گرم به صورت دستی انجام می شود و حتماً باید در استفاده از آن دقت بسیاری کرد.
آتش بازی سرد: در گذشته ای نچندان دور آتش بازی گرم مورد توجه بسیاری از افراد بود و رایج بود، به دلیل خطراتی که ایجاد می کرد بسیاری دیگر تمایلی به استفاده از آن در مراسمات خود نداشتند. ولیکن امروزه ابزارهای الکتریکی که با استفاده از آنها می توان آتش بازی سرد راه انداخت روی کار آمده اند. در آتش بازی سرد اجسام دور و اطراف آنها آسیبی نمی بینند و ذرات آتش پرتابی قابلیت سوزاندن ندارند و به راحتی قابل استفاده هستند. در این نوع آتش بازی آبشارهای نورانی بدون خطر هستند و با ریموت از راه دور کنترل می شوند و به صورت همزمان و یکدست روشن و خاموش می شوند که این موضوع به زیباتر شدن آن کمک شایانی می کند و برای رقص عروس و داماد و همچنین بریدن کیک بسیار مناسب است.
آتش بازی هوایی: در این مدل از آتش بازی همانطور که از نام آن پیداست در آسمان آتش بازی راه می اندازند. توپ های بازشو نسبتاً قیمت زیادی دارند و تنها مؤسسات تشریفاتی بسیار خاص از آنها استفاده می کنند. این توپ ها با استفاده از لانچر (موشک) به آسمان پرتاب می شوند و در ارتفاع معین شده ای دارند، منفجر شده و باز می شوند و آتش و نور بسیار زیبایی ایجاد می کنند. این نوع آتش بازی بسیار خاص و لوکس است. انواع متفاوتی برای باز شدن توپ ها دارند که می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کرده و از مراسم آتش بازی هوایی خود نهایت لذت را ببرید. رویایی شدن واقعی مراسم و جشن های خود را با این آتش بازی به همه مهمانان خود نشان دهید.