• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

برگزاری تولد

برگزاری تولد به یادماندنی را به تیم حرفه ای ما بسپارید

جشن تولد یکی از مهمترین مراسمی است که افراد هرساله آن را دارند. اهمیت برگزاری تولد در سنین پایین اهمیت ویژه ای دارد و هرچه سن کمتر باشد مهم بودن روز تولد بیشتر احساس می شود. کودکان روز تولد خود را مهمترین روز زندگیشان تصور می کنند و البته والدین آنها نیز با مرور خاطرات زیبای روز تولد کودکشان این روز را خاص می دانند. از این رو تمام افراد می کوشند تا این روز مهم را به بهترین شکل برگزار کنند هم برای خودشان و هم برای عزیزانشان.
باید توجه داشته باشید که جشن تولد تنها برای کودکان نیست و بزرگسالان نیز باید در این روز مهم جشن خاصی را داشته باشند و با عزیزانشان جشنی داشته باشند تا از دغدغه های روزمره فاصله بگیرند و حس کنند برای دور و اطرافیان خود اهمیت دارند. تا کودک هستیم والدین تمام تلاش خود را می کنند تا این روز مهم را برای ما تبدیل به خاطره ای خاص کنند، حال برای بزرگسالان (مادر، پدر، مادربزرگ و پدربزرگ) ما باید کاری کنیم تا اهمیت و جایگاه ویژه ای که دارند را به آنها یادآوری کنیم. ثبت خاطره برای روز تولد هر آدمی مهمترین کاری است که اطرافیان آن را باید به خاص ترین شکل انجام دهند. قابل ذکر است که بسیاری از والدین ما به دلیل داشتن مشغله و روزمرگی تظاهر می کنند که نیازی به جشن تولد ندارند و به خیال خود مراعات حال فرزندان خود را می کنند اما شما بدانید که نباید کوتاهی کنید و باید با تمام وجود برای آنها با جان و دل جشنی با شکوه در توان خود برگزار کنید تا باعث دلگرمی و احساس خوب در وجود تکرار نشدنی ترین های زندگیتان شوید.

برگزاری تولد برای کودکان

همانطور که گفتیم برگزاری جشن تولد برای بچه ها اهمیت بسیار زیادی دارد و از مدت ها قبل تر از تولدشان روز شماری می کنند تا به روز مهم تولدشان برسند. اما شما باید این موضوع را بدانید که نمی شود تولد کودکان همانند برگزاری مهمانی ساده ای برای بزرگسالان باشد. بهتر است در تزئینات از رنگ های شاد استفاده کنید و تم های فانتزی مورد علاقه فرزندتان را در جشن به هر شکلی که شده به کار ببرید. نکته مهم دیگر این است که ممکن است سلیقه و علایق کودکتان با خود شما بسیار متفاوت باشد، به عنوان مثال شما از رنگ نارنجی خوشتان می آید و فرزند شما از رنگ قرمز... بنابراین باید از رنگ قرمز استفاده کنید نه از رنگ نارنجی چرا که این جشن برای اوست و همه چیز باید مطابق با علایق وی باشد.
در جشن تولد کودک می توانید از موارد ذیل برای زیبایی و شکوه بیشتر مراسم استفاده نمایید:

  • استفاده از بادکنک: استفاده از تزئینات بادکنکی با رنگ های جذاب و تم مورد علاقه کودک می تواند نمایی فوق العاده و زیبا به جشن بدهد.
  • طراحی ویژه تولد با استفاده از تم: تم امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، تم های کودکانه معمولاً به شخصیت های کارتونی که فرزندتان به آن علاقه دارد بازمی گردد. بنابراین سعی کنید طراحی و چیدمان جشن تولد را با تم انجام دهید.
  • موزیک های شاد و کودکانه در تولد بچه ها فضایی جذاب و شاد را برای آنها فراهم می کند. چه بهتر خواهد بود که از موسیقی های زنده و دی جی هایی استفاده کنید که به کودکان اجازه همخوانی و شرکت در این برنامه را می دهند.
  • عکاسی و فیلمبرداری یکی از اصلی ترین قسمت ها جشن تولد است چرا که می تواند لحظاتی را به یادگار نگاه دارد که دیگر هرگز تکرار نخواهند شد.

برگزاری تولد برای بزرگسالان

در قبل گفتیم که امروزه برگزاری جشن تولد برای بزرگسالان و عزیزان ما نیز از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار می باشد. با استفاده از مواردی که امروزه طراحی شده است می توانید بهترین مراسم را در مهمترین روز زندگی خود و افراد با ارزش زندگیتان تجربه کنید. هنگام برگزاری تولد برای فردی که بالغ شده است دیگر نمی توان از تم های کودکانه استفاده کرد، بنابراین می توان از رنگ های خاصی به عنوان تم استفاده کرد! به عنوان مثال می گویند تم تولد سفید و آبی است، به این معنا که تمامی طراحی و چیدمان در آن مهمانی از رنگ های سفید و آبی است، و البته همچنین لباس های میزبان و مهمان نیز رنگ سفید و آبی باید باشد. بسته به سلیقه و فصلی که در آن تولد قرار است برگزار شود، رنگ های متنوعی وجود دارد که بتوانید برای تم آنها را انتخاب نمایید. کیک برای جشن تولد با کیک عروسی تفاوت های بسیار زیادی دارد، از مهمترین تفاوت های این دو می توان به رنگ ها و مدل کیک اشاره کرد. کیک تولد را با رنگ تم و در صورت نداشتن تم خاص، با توجه به سلیقه و شغل متولد شده آن را انتخاب می کنند. در جشن تولد بزرگسالان نیز از بادکنک استفاده می شود ولیکن رنگ و مدل تزئین آنها متفاوت خواهد بود، برای بزرگسالان معمولاً بادکنک ها را با گل آرایی ادغام می کنند تا زیبایی بیشتری داشته باشد و البته سنگین تر و باوقارتر به نظر بیاید.
یکی از مهیج ترین کارهایی که در تولد بزرگسالان می توان انجام داد این است که از خاطرات کودکی وی استفاده کنید و در پذیرایی و تزئینات از آنها استفاده کنید.
در جشن های بزرگسالان سرو غذا و نوشیدنی مهمترین قسمت آن به شمار می رود. بنابراین چنانچه مهمانان شما از تعداد انگشتان دستتان بیشتر بود بهتر است تهیه غذا و نوشیدنی را به کترینگ و یا خدمات مجالس بسپارید. با این کار هم می توانید خودتان از مهمانی نهایت لذت را ببرید، هم مراسم شما با شکوه به نظر بیاید و هم مهمانانتان خاطره فوق العاده ای داشته باشند.

جشن تولد  برگزاری تولد  جشن تولد  طراحی جشن تولد  جشن تولد بزرگسالان  برگزاری تولد بزرگسالان  تولد کودکان  برگزاری جشن تولد  هدیه تولد  تولد کودکان  تم تولد  تم تولد دخترانه  تزئین بادکنک های تولد  چیدمان ویژه تولد