• 02122186055
  • Info@ginousceremony.com

باغ و سالن عروسی

باغ عروسی

باغ تالار عروسی به گزینه ی اول انتخاب زوج های جوان تبدیل شده است. در سال های اخیر تعداد بسیاری از مراسم های عروسی در تالارها و باغ ها برگزار میگردد. زوج های جوان به منظور انتخاب باغ عروسی باید سلیقه، بودجه، موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین تعداد میهمانان را مد نظر داشته باشند تا بتوانند مراسم عروسی خود را هرچه باشکوه تر برگزار کنند. تشریفات عروسی ژینوس پیشنهادهای ویژه ای را در انتخاب باغ عروسی مناسب به زوج های جوان ارائه می دهد.

مزایای برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی

باغ تالار عروسی به دلیل داشتن فضای بزرگ به عروس و دامادها این اجازه را می دهد تا بتوانند به راحتی به میهمانان خود برسند و سعی در جلب رضایت میهمانان از مراسم عروسی داشته باشند. زوج های جوانی که باغ عروسی را برای مراسم عروسی خود انتخاب می کنند به میهمانان خود رضایت خاطر را هدیه می دهند تا به دور از هر گونه دغدغه و نگرانی اتومبیل خود را پارک کرده و با رضایت خاطر به مراسم بپردازند. 
افرادی که باغ های عروسی را برای جشن عروسی خود انتخاب می کنند دارای سلیقه ای خاص و منحصر به فرد هستند چرا که باغ های عروسی به نسبت تالارهای پذیرایی از زیبایی بصری بالاتری برخوردارند، همچنین وجود گل و گیاهان و نیز منظره طبیعی فضای باغ باعث می شود تا مراسم عروسی بسیار لاکچری و زیبا شود.
انتخاب باغ عروسی به نسبت تالارهای پذیرایی انتخاب هوشمندانه تری ست چرا که امکانات رفاهی و پذیرایی از میهمانان در باغ عروسی بیشتر است.

ویژگی های باغ عروسی

از جمله ویژگی هایی که یک باغ عروسی باید داشته باشد که در صورت نداشتن این ویژگی ها می تواند به عدم رضایت میهمانان منجر شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نورپردازی زیبا و منحصر به فرد فضای باغ عروسی یکی از مواردی است که می تواند به زیبایی باغ عروسی کمک کند.
فضای تالار باغ عروسی باید به سقفی بلند به همراه حداقل دو ستون در فضای تالار مجهز باشد.
فضای تالار باید به سیستم گرمایشی و سرمایشی به نسبت فصل های مختلف سال مجهز باشد.
از دیگر ویژگی های یک باغ عروسی مناسب، داشتن رختکن بزرگ و سرویس بهداشتی مجزا جهت بانوان و آقایان به تعداد کافی می باشد.
باغ عروسی باید از نورپردازی زیبا و منحصر به فرد در باغ و تالار عروسی برخوردار باشد. 
در تالار باغ عروسی باید فضایی برای گروه موسیقی و همچنین فضایی زیبا برای رقص داشته باشد.

هزینه اجاره باغ عروسی

هزینه اجاره باغ عروسی در فصل های مختلف سال متفاوت است اما به طو میانگین رقمی بین 5 الی 50 میلیون را به طور معمول باید در نظر گرفت. به عنوان مثال می توان به این مورد اشاره کرد که مثلا هزینه ی اجاره ی یک باغ در فصل بهار و تابستان مبلغ 30 الی 35 میلیون باشد اما همان باغ در فصل های پاییز و زمستان با هزینه ای نصف آن هزینه اجاره شود. اما اکثر زوج های جوان در 6 ماه اول سال مراسم خود را برگزار می کنند. 

انواع باغ عروسی زیر مجموعه تشریفات ژینوس

تمام موسسات تشریفات و خدمات مجالس با تعداد زیادی باغ عروسی، تالار، باغ تالار عروسی، ویلا و ... همکاری دارند که تشریفات ژینوس نیز از این قاعده مستثنی نیست. تشریفات عروسی ژینوس سال هاست که در زمینه برگزاری مجالس عروسی در تهران خدمتگذار حال زوج های جوان است و با کادری مجرب، حرفه ای و متخصص بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

باغ تالار البرز
باغ تالار البرز غرب یا باغ کلاسیک با ظرفیت 400 نفر  و ظرفیت پارکینگ 150 خودرو، واقع در گرمدره از بهترین و شیک ترین باغ های عروسی این محدوده است. این باغ تالار با طراحی مدرن و روز، قهوه خانه سنتی، با چیدمان زیبای میز شام در کنار استخر از میهمانان خود پذیرایی کنند. 

باغ عروسی والا
باغ عروسی والا با ظرفیت 700 نفر با ورودی مستقیم، واقع در محدوده شهریار است. این باغ عروسی با وجود برکه آب، آلاچیق سنگی و فضایی کاملا باز و مسطح و با در نظر گرفتن نوع طراحی سفره عقد برای این باغ عروسی برای عروس و دامادهای عزیز می تواند شبی رویایی را به ارمغان آورد.

باغ عروسی سعادت
باغ عروسی سعادت از بهترین و زیباترین باغ های عروسی واقع در منطقه گرمدره است که می توان از آن به باغ تالارهای لاکچری نام برد. مدیریت این مجموعه آقای دانیال زمانی است که وی با داشتن تجربه کافی در مدیریت باغ عروسی توانسته مجموعه ی خود را به یکی از بهترین های باغ عروسی تبدیل کند. در این باغ عروسی دیزاین فوق العاده، گل آرایی سفره عقد و ... وجود دارد و برای زوج های جوان شبی به یادماندنی را به ارمغان آورده است.

باغ عروسی 777
باغ تالار عروسی 777 با ظرفیت 800 نفر از جمله بزرگترین و زیباترین باغ های عروسی واقع در گرمدره است که برای مراسم عروسی با ظرفیت بالا بسیار مناسب است. تالار این باغ دارای سقفی بلند به همراه نورپردازی فوق العاده و همچنین سیستم تهویه مناسب برای میهمانان به وجود می اورد. تشریفات ژینوس مراسمی مجلل و باشکوه در این باغ برای زوج های جوان برگزار می گردد.

باغ تالار مجنون
باغ تالار مجنون دارای ظرفیت 900 نفر واقع در محدوده گرمدره می باشد. این باغ با وسعت 11 هزار مترمربع با طراحی و دیزاین منحصر به فرد، دریاچه مه آلود، نورپردازی خاص، جزیره ای زیبا و تماشایی در باغ، نورپردازی خاص و ویژه، با فضایی مناسب جهت بازی کودکان، کافی شاپ و ... می تواند از جمله ویژگی های این باغ عروسی باشد که تشریفات ژینوس با آن همکاری دارد.